Õppimist eestvedav juhtimine I osa

Vestluse aluseks on Michael Fullan-i raamat “Koolijuhi kolm võtmetegurit mõjusaks juhtimiseks”. Stuudios on Külli Lumi (Vahenurme Lasteaedalgkooli direktor), Egle Rumberg (Uulu Põhikooli direktor), Sirje Ellermaa (Kärla Kooli direktor), Jaanika Käst (Urvaste Kooli ja Valga Jaanikese Kooli direktor). Vestlust juhib Ivo Lille (G. Otsa nim. Tallinna Muusikakooli direktor).

“Õppimist eestvedav juhtimine” podcasti 1. osa transkriptsioon

Ivo Lille: “Tere tulemast kuulama “MÕTE” podcasti. Podcast käsitleb eelkõige akronüümist “mõte” tulenevaid haridusteemasid. M nagu motivatsioon, Õ nagu õppimine, T nagu tagasiside, E nagu eestvedamine. Minu nimi on Ivo Lille. Täna räägime podcastis teemal “õppimist eestvedav juhtimine”. Aluseks oleme võtnud Michael Fullani raamatu “Koolijuhi kolm võtmetegurit mõjusaks juhtimiseks”. Saatekülalisteks on koolijuhid Külli Lumi – Libatse Lasteaed-algkool, Jaanika Käst – Valga Jaanikese Kool ja Urvaste Kool, Egle Rumberg – Uulu Põhikool ja Sirje Ellermaa – Kärla Kool. Tänasele koolijuhile on päris palju ootusi ja need ootused tulenevad nii õpilaste, lapsevanemate, tööandjate, koolipidajate, ministeeriumi, ühiskonna poolt. Millised on teie mõtted tänaste ootuste kohta koolijuhile?”

Õppimist eestvedav juhtimine I osa