Õpimotivatsioon II osa

Jätkame arutelu õpimotivatsiooni teemal. Aluseks oleme võtnud Jere Brophy käsiraamatu õpetajatele “Kuidas õpilasi motiveerida”.

Podcasti teises osas jõuame konkreetsete juhisteni, mis aitavad õpetajal luua õppimist soodustavat keskkonda ning ennast juhtivat õppijat.  Lõpetuseks teeme põgusa sissejuhatuse võimekususkumuste teemasse.

Stuudios on Egle Rumberg (Uulu põhikooli direktor), Sirje Ellermaa (Kärla Põhikooli direktor), Külli Lumi (Pärnu- Jaagupi Lasteaed „Pesamuna“ õppejuht), Jaanika Käst (Urvaste Kooli ja Valga Jaanikese Kooli direktor), Ivo Lille (G. Otsa nim. Tallinna Muusikakooli direktor)

Õpimotivatsioon 2. osa transkriptsioon

Tere tulemast kuulama „Mõte“ podcasti. Podcast käsitleb eelkõige akronüümist „Mõte“ tulenevaid haridusteemasid: M nagu motivatsioon, Õ nagu õppimine, T nagu tagasiside, E nagu eestvedamine. Minu nimi on Sirje Ellermaa. Täna jätkame eelmistes podcastides alustatud motivatsiooni teemat. Alustuseks ja aluseks oleme seekord võtnud Jere Brophy käsiraamatu õpetajatele „Kuidas õpilasi motiveerida?“. Saatekülalisteks on koolijuhid Külli Lumi – Pärnu-Jaagupi Lasteaed „Pesamuna“ õppejuht, Jaanika Käst – Valga Jaanikese Kooli ja Urvaste Kooli juht, Egle Rumberg – Uulu Põhikooli juht ja Ivo Lille – Georg Otsa nimelise Tallinna muusikakooli juht.